Hakkımızda

Bundan tam 25 yıl önce Türkiye’den Amerika’ya giden Türk kökenli bir Amerikalı’nın Las Vegas – Nevada da temellerini attığı seyahat acentesi, geçen bu süre içerisinde dünyanın hemen her yerinde 20.000’den fazla kişi/kurumu sayısız “South West Experience” ile tanıştırmayı başarmıştır.
2007 yılında grup bünyesinde kurulan United Sports & Content Providers LLC. ile Televizyon Spor Yayın Hakları sektörüne de giren şirketimiz, Türkiye, Orta Asya ve Balkan Ülkeleri’nde; İngiltere Premier Lig, La Liga, Bundesliga gibi dünyanın önde gelen Futbol Ligleri’nin yayın hakları satışını yapmaktadır. Ayrıca “PAC12”, “Fight Channel Word” gibi TV Kanallarının küçük hissedarı ve tüm dünyada yayın haklarının tek sahibidir.
2015 yılında Amerika kökenli USCP LLC. ve şirketimiz Trip2Medya Hizmetleri Ltd. Şti. arasında ortaklık anlaşması tesis edilmiştir. Halen devam eden ortaklık çerçevesinde tüm Orta Asya Ülkelerine spor içeriği satışı şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
Ayrıca şirketimiz Amerika’daki tek Türk kökenli IATAN olma başarısını sağlayan seyahat acentesi Trip2Vegas LLC.’nin de bu coğrafyadaki münhasır temsilcisidir. Firmamız, Amerika’ya yapılacak tüm seyahat ve konaklama hizmetlerinde müşterilerine çok uygun ve rekabetçi fiyatlar sağlayabilmektedir. Bu sayede ülkemizdeki, kamu kurumu ve özel sektör çalışanlarına sayısız turizm hizmeti verilmiştir