2018 Haziran ayından başlayarak her Cuma gecesi 3 kategoride (MMA, KickBox ve Boks) 7 döğüş müsabakası yapılmışlarıdır. Tüm bu müsabakalar CBS Sport Tv’de ve eş zamanlı olarak 17 ülkede canlı olarak yayınlanmıştır.
2021 yılında FIGHT DOME®️’da 42 event gecesi planlanmaktadır. Eventler daha önceki yıllarda olduğu gibi her bir gece 3 sıklette 7 döğüş olarak planlanmıştır. Bu organizasyonun Amerika dışı tüm dünya yayın haklarını şirketimize aittir.

Final Fight Championship

Uluslararası dövüş sporları organizatörü Orsat Zovko, 2013 yılında Final Fight Championship®️’i (FFC®️) kurdu. Geçen 7 yıllık süreçte FFC®️ dünyanın çeşitli ülkelerinde profesyonel KickBoks, MMA ve Boks disiplininde en yüksek standartlarda, karma dövüş sanatlarından oluşan 3 disiplinli 44 başarılı etkinlik düzenledi.
Final Fight Championship®️, 2018 yılında Las Vegas/Nevada – USA’de bulunan dünyanın en büyük otellerinden Caesars Palace Oteller zinciri bünyesinde Hotel Rio’da “FIGHT DOME®️ ” kurulumunu tamamlamıştır. Yaklaşık 2 yıldır sadece Las Vegas/Nevada’da etkinliklerini düzenlemektedir.